Divadlo Trieska v oku

Divadlo Trieska v oku

TRIeska DIVADLOM

TRIESKA DIVÁKOM

TRIESKA V OKU

DIVADLO. FILM. KULTÚRA

Nezávislé profesionálne zoskupenie umelcov pod značkou Trieska v oku si hľadá svoju cestu k trieske v oku divákovmu (15+) putovnými inscenáciami “VO VE ŽI”, “Príbeh o človeku” a Škvrny na slnku„.

Trieska v oku vo svojich začiatkoch prinášala inteligentný humor pred oko diváka. Tvorcovia Martin Bošanský a Vojtech Koleják vytvorili trilógiu paródií z domáceho prostredia „A čo takto u nás doma?!“ a dramatický súbor gagov „4 vraždy bez obete“ v Štúdiu 12 v Bratislave.

#MAMEVOKU

“VIZUÁLNA PLATFORMA PRE VAŠE BRVNO”

Voku.sk je profesionálny outsourcing umelcov pre kreatívnu a vizuálnu výpoveď klientov o ich produktoch, službách a novinkách.

Jednoducho Máme V OKU.sk! 

Ozvite sa a my vám povieme!

WWW.VOKU.SK

All images and videos in this template are created and copyrighted by entrepreneurs, creators & co-workers with Trieska v oku company

© 2001 – 2019

®

Trieska v oku, s.r.o.

Divadelné zoskupenie Trieska v oku vzniklo okolo roku 2001 v Trstenej ako poloprofesionálne ochotnícke divadlo Dionýza Kolenského pri gymnáziu Martina Hattalu. Jadrom zoskupenia sú dvaja autori a nositelia značky: Martin Bošanský a Vojtech Koleják. Spolu vytvorili sériu výstupov paródií domáceho prostredia „A čo takto u nás doma 1, 2, 3“ v rodnom prostredí a dramatický súbor gagov 4 vraždy bez obete.  

Divadlo Trieska v oku si hľadá svoju cestu k trieske v oku divákovmu, Aj aktuálnou inscenáciou Škvrny na slnku v bratislavskom štúdiu Batyskaf.

Trieska v oku je platforma pre tvoje brvno. Zaži inteligentný humor, spoločenkú satiru a kultúru svoju vlastnú. Zisti viac tu, kde si, na: www.trieskavoku.sk